O firmie

Firma „TOMAX” Pomoc Drogowa 24h powstała w 1990r. Świadczy usługi w zakresie holowania pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn oraz wózków widłowych na terenie kraju i Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokonujemy również drobnych napraw pojazdów na drodze, a także świadczymy usługi w zakresie transportu osób. Profesjonalnie zabezpieczamy miejsca wypadków i kolizji drogowych.

Uszkodzone pojazdy są transportowane w sposób bezpieczny i oznakowany.

Posiadamy ogrodzony, oświetlony i dozorowany parking. Parking posiada 50 miejsc parkingowych dla pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Pojazdy powypadkowe znajdujące się na naszym parkingu są zabezpieczone przed zjawiskami atmosferycznymi. Parking mieści się przy ulicy Długiej 25 w Ostrowie Wlkp.

Nasza firma wykonuje usługi na zlecenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Ponadto współpracujemy z kilkoma firmami oferującymi usługi Assistance. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Jesteśmy w ciągłym kontakcie również z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami holowniczymi na terenie całej Polski. Nasze usługi są ubezpieczone.

Zapraszamy do współpracy!